Menu
http://suvirinimodarbai.metaloremontas.lt/modules/mod_image_show_gk4/cache/suvirinimodarbai.super-farma-g2-leasing-5070407e7467ad2gk-is-560.jpglink

http://suvirinimodarbai.metaloremontas.lt/modules/mod_image_show_gk4/cache/suvirinimodarbai.Untitled11gk-is-560.jpglink

«
»

„Sulūžusias detales ar gaminius mums galite siųsti per „Siuntos autobusais“ terminalą arba kurjerių paslaugas teikiančias įmones iš visos Lietuvos ir Europos šalių.“

A+ A A-

Žemės ūkio ir miško technika

        Viriname visą žemės ūkio ir miško techniką, visas judamas ir nejudamas detales. Atliekame labai platų darbų spektrą. Pagrindinė mūsų užduotis pašalinti atsiradusį metalo defektą: ar tai būtų variklio bloko įtrūkimas, pagrindinio rėmo pavarų dėžės bėgių prijungimo šakutė, krautuvo pagrindinio kero manipuliatorius, krumpliaratis ar kultivatoriaus peilis.
        Naudojame žymiausių gamintuojų suvirimo medžiagas, atsižvelgiant į tai ar reikės po suvirinimo procedūros tekinti, frezuoti ar daryti sriegius. Teisingai parinkta medžiaga - tai sėkmingai atliktas darbas. Klientas lieka patenkintas ir tai stiprina mūsų tolimesnį bendravimą. Savo klientų negrūpuojame į kategorijas, rašydami vienus į eilės galą, kitus į priekį, vienodai bendraujame su visais, ar tai smulkus ūkininkas, ar žemės ūkio bendrovė.
        Jei nėra galimybės atgabenti techniką iki mūsų, visuomet susitarsim dėl atvykimo į vietą. Tam turime visą geriausių gamintojų, tokių kaip Fronius, Kempi, reikalingiausią inventorių, suvirinimo įrangą, kuri leidžia dirbti, esant srovės kritimams, kas būdinga kaimo vietovėse.

Login or Register

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas